top of page
  • תמונת הסופר/תשלומית בוצר

נקודת המוצא של עיצוב משרדים וחללים מסחריים הוא, יצירת חלל יעיל שחלוקת השטחים בו תאפשר זרימה אופטימלית של תהליך העבודה ויספק תנאי עבודה טובים ונוחים לעובדים.

בעיצוב ותכנון משרדים יש כללים ותקנים ברורים, שאני כמעצבת חייבת לעמוד בהם ולדעת אותם על בוריים, כגון: חשמל, תקשורת, אקוסטיקה, חומרים, בטיחות ואש.

כאשר התכנון ועיצוב מדויקים לסגנון העבודה במשרד, תפוקת העובד תהיה גבוהה יותר ולכן אני שמה דגש גם על סביבת עבודה ארגונומית בריאה ובטיחותית שתורמת בצורה ישירה למוטיבציה גבוהה אצל העובדים ומכאן, להצלחה עיסקית.

החלל המסחרי הוא כלי שיווקי לכל דבר, כמעצבת פנים ומעצבת גרפית אני משלבת בעיצוב הפנים את המסרים השיווקים של החברה ע"י שימוש במיתוג החברה, כגון: לוגו, צבעים, צורות ואלמנטים שונים, שיוצרים הרמוניה שלמה בין החלל, ניירת והלוגו של החברה, ככה שמבקרים שנכנסים לחלל, ברור להם ללא כל צל של ספק שהם הגיעו למקום הנכון, והחלל המסחרי מקבל תפקיד תדמיתי ושיווקי עצום, כמו כרטיס הביקור של החברה.

כשמדובר בעיצוב חלל מסחרי, הלקוחות מרשים לעצמם להעז יותר ומאפשרים לי חופשיות יצירתית, כך שאני יכולה להעצים את המסרים השיווקיים וליצור חלל מעניין, מרענן, חדשני ויצירתי.

44 צפיות0 תגובות
  • תמונת הסופר/תשלומית בוצר

הבית הוא הדבר הבסיסי ביותר של האדם הרגשת הנוחות בתוכו, היא הדבר החשוב ביותר.זהו המקום האישי והפרטי שלו.המטרה שלי היא ליצור סביבת חיים מעוצבת ואסטטית, נוחה ופרקטית ללקוח שלי.

הלקוח צריך לאהוב את הבית שלו, לכן אני משתפת אותו בכל החלטה עד הפרט האחרון, ומקבלת את אישורו על מנת שזה יהיה הדבר הנכון ביותר עבורו.

אילו הן אחת הסיבות שכל בית יוצא שונה ומיוחד.ישנו פן מאוד פסיכולוגי ורגשי בעיצוב בית פרטי, יש להקשיב ללקוח ולקרוא בין השורות מה הוא באמת רוצה ומה החלומות שלו בפינתו החדשה.


בכל בית שלושה מוקדים עיקריים: סלון- פינת הטלוויזיה, מטבח וחדרי שינה. את תכנון הבית אני מבצעת לאחר הכרות מעמיקה עם הלקוח וההבנה מהו האזור בבית שבו הוא נמצא רוב שעות היום שלו עם משפחתו.

יש אנשים שאוהבים לבשל ולאפות ושעיקר ההתקהלות בבית היא סביב המטבח וארוחות משפחתיות, לכן בתכנון אני שמה דגש על איזור המטבח שיהיה מרחב מחייה משטחי שיש גדולים, אי נותן משטח עבודה גדול עם אחסון נח ומקומות ישיבה, כך שמי שמבשל במטבח נהנה מחברתם של שאר בני המשפחה בו זמנית.תכנון המטבח עצמו יקבל יחס מיוחד , איכותי ופרקטי.


ישנם אנשים שהסלון וצפייה בטלוויזיה הוא האזור הפעיל ביותר בבית, לכן גם כאן בתכנון אקצא שטח גדול ורחב ריהוט נח ורך, אבזור נכון ותכנון תאורה נכונה שמשתנה לפי זמני היום, כמו לדוגמה: תאורת אווירה נעימה לשעות הערב וכו'...

הרעיון העיקרי הוא עיצוב פרקטי ויעיל, נוח להתנהלות יום יומית של שיגרת חיי המשפחה, לצד אסטטיקה ויופי, חדשנות, ויצירתיות, עיצוב שלווה ונינוחות, עד לפרט הקטן ביותר.

צימרים הם עסק לכל דבר ולכן עליי להביא את כל הידע והניסיון שלי בתכנון ועיצוב עסקי ותדמיתי,על מנת שהלקוח שלי יקבל את התמורה להשקעתו הכספית. חופשה נעימה....116 צפיות0 תגובות
  • תמונת הסופר/תשלומית בוצר

עיצוב פנים לצימרים הוא עיצוב חווית אירוח לנופש.הציפייה של הנופשים היא להגיע לחוות חוויה מסוימת של רוגע, שלווה ופסטורליות. הם מצפים להיכנס לצימר יוקרתי ומושקע ואסטטי עד הפרט האחרון.היופי בעיצוב צימרים הוא, שניתן לעצב לפי סגנון מסוים בצורה חופשית ומוגזמת בלי מחויבות לטעמו האישי וצרכיו האישיים של הלקוח, יש חופשיות מלאה לעיצוב חוויה מפ

המטרה העיקרית היא להבדיל את הצימר מצימרים אחרים באזור, היות והתחרות גדולה מאוד. הקו המנחה בעיצוב הוא לגרום לנופש תחושה נעימה של חופש ופינוק ע"י יצירת אווירה שהוא אינו חווה אותה במהלך שיגרת חיו.

היוקרה ואיכות הצימר צריכה להיות ניקרת לעין בכל סגנון עיצובי שיבחר, אם הוא מודרני או כפרי,העיקר שיהיה איכותי ומפואר ככל שניתן.כמובן שאבזור נכון ופרקטי עבור הנופש בעת שהייתו הקצרה בצימר, כמו: ג'קוזי מפנק, ברכת שחייה מרשימה, בקבוק יין משובח, קערת שוקולדים טעימה, זר פרחים רענן, חלוקים נעלי בד. כל אלה משדרגים מאוד את האירוח ומשאירים לנופש טעם של עוד ורצון לחזור בחופש הבא שלו.

צימרים הם עסק לכל דבר ולכן עליי להביא את כל הידע והניסיון שלי בתכנון ועיצוב עסקי ותדמיתי,על מנת שהלקוח שלי יקבל את התמורה להשקעתו הכספית. חופשה נעימה....

453 צפיות0 תגובות
bottom of page